Temple Run

Temple Run dla Windows Phone

Uciekaj przed krwiożerczymi bestiami przemierzając starożytne ruiny

Temple Run to gra, od której ciężko się oderwać. Ten darmowy runner na Windows Phone zdobył rzesze fanów na całym świecie, zarówno wśród użytkowników Android, jak i iOS. Przygotuj się na dynamiczną grę, która nie da Ci chwili wytchnienia.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dynamiczna rozgrywka
  • Różne postacie
  • Dobra grafika

Wady

  • Z czasem może się znudzić

Bardzo dobry
8

Temple Run to gra, od której ciężko się oderwać. Ten darmowy runner na Windows Phone zdobył rzesze fanów na całym świecie, zarówno wśród użytkowników Android, jak i iOS. Przygotuj się na dynamiczną grę, która nie da Ci chwili wytchnienia.

Biegnij ile sił w nogach

Temple Run jest klasycznym przedstawicielem swojego gatunku. W grze chodzi o to, aby biec przed siebie, unikając pojawiających się przeszkód oraz nie dać się złapać krwiożerczym monstrum. Musimy więc w Temple Run unikać konarów, skarp i innego rodzaju utrudnień. Nie będzie to proste, bo twórcy gry zaprojektowali wiele pułapek, w celu skrócenia życia naszej postaci. Co więcej, aby czasem rozgrywka nam nie szła zbyt łatwo, z każdą minutą nasz bohater przyśpiesza, a co za tym idzie, jest coraz trudniej zachować życie. Oczywiście, celem Temple Run jest dobiec jak najdalej oraz zbierać po drodze klejnoty i punkty. Dzięki nim będziemy mogli kupować dodatkowe umiejętności, a nawet zmienić postać, którą gramy.

W prawo, w lewo i wyskok!

Sterowanie w Temple Run wykorzystuje niemal wszystko, co może zaoferować smartfon. Do skręcania i skakania wykorzystujemy odpowiednie gesty na ekranie telefonu. Oprócz tego balansujemy naszą postacią poprzez odpowiednie poruszanie całym telefonem.

Poznaj ruiny starożytnej świątyni

Graficznie Temple Run prezentuje się bardzo dobrze. Sceneria, animacje, tła – wszystko jest dopracowane. Wprawdzie grze zdarza się chwilowo przyciąć, przez co możemy wylecieć z trasy, ale nie ma gry idealnej, prawda?

Pobierać?

Temple Run to wciągająca i dobrze wykonana gra. Jednak nie spodziewaj się fajerwerków. Jest to typowy runner, który w pewnym momencie może się po prostu znudzić. Elementem urozmaicającym rozgrywkę są oczywiście dodatkowe moce i wybór postaci. Z drugiej strony, jedna i ta sama sceneria jest nużąca. Niemniej jednak warto pobrać i pograć w Temple Run, choćby dla zabicia chwilowej nudy.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na windows-phone-7

Opinie użytkowników o Temple Run

Sponsorowany×