Temple Run

Temple Run 1.6.1

Biegnij ile tchu i nie oglądaj się za siebie!

Zalety

 • Wciągająca rozgrywka
 • Intuicyjne sterowanie
 • Klimat z filmów o awanturnicznych podróżnikcach
 • Klimatyczna muzyka

Wady

 • Mała zmienność krajobrazu

Bardzo dobry
8

Temple Run to darmowa gra zręcznościowa na iPhone i iPad. W scenerii jak z filmów z Indiana Jonesem uciekamy przed stadem szaleńczych małp. Gra Temple Run bardzo wciąga, a jej prostota sprawia, że chcemy zagrać jeszcze raz i jeszcze raz.

Temple Run to jedna z tych gier, w których naszym celem jest po prostu niekończący się bieg przed siebie. Chodzi o to, aby dobiec jak najdalej się da. Biegniemy pośród labiryntu krętych korytarzy, mostów i kładek. Czasami musimy skoczyć nad wyrwą w drodze, czasami przejść ślizgiem pod drzewem, czy płonącą obręczą. Po drodze zbieramy monety oraz inne power-upy. Dzięki nim możemy biec szybciej lub nie zwracać uwagi na przeszkody terenowe.

Temple Run posiada bardzo proste sterowanie. Aby skręcić w prawo lub lewo musimy przesunąć palcem po ekranie w odpowiednią stronę. Aby podskoczyć wykonujemy ten sam gest, tylko że w górę, a aby wykonać wślizg przesuwamy palcem w dół ekranu. Prościej się nie da.

Wysokiej rozdzielczości grafika dla nowego iPada. Nowy powerup: PermaWings! Kiedy aktywujemy go na początku gry, to będziemy mogli zmartwychwstać.

Zmiany

 • Wysokiej rozdzielczości grafika dla nowego iPada. Nowy powerup: PermaWings! Kiedy aktywujemy go na początku gry, to będziemy mogli zmartwychwstać.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Iphone

Więcej
Temple Run

Download

Temple Run 1.6.1

Opinie użytkowników o Temple Run

 • według Anonymous

  Temple Run.
  Gra świetna - wciąga niesamowicie... zagrasz raz i sie nie oderwiesz - bedziesz biegł i biegł....do ...   Więcej