Temple Run

Temple Run 1.6.1

Wciągająca gra w bieganie na Android

Temple Run to wciągająca darmowa gra zręcznościowa na Android, w której musimy zwiewać, gdzie pieprz rośnie przed stadem krwiożerczych małp. Akcja gry odbywa się w krajobrazie starodawnych świątyń i najeżonych pułapkami szlaków. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Intuicyjne sterowanie
  • Klimat z filmów o awanturnicznych podróżnikach
  • Klimatyczna muzyka

Wady

  • Mała zmienność krajobrazu

Bardzo dobry
8

Temple Run to wciągająca darmowa gra zręcznościowa na Android, w której musimy zwiewać, gdzie pieprz rośnie przed stadem krwiożerczych małp. Akcja gry odbywa się w krajobrazie starodawnych świątyń i najeżonych pułapkami szlaków.

Ratuj się, kto może!

Gra rozpoczyna się sceną, w której uciekamy ze świątyni przed stadem przerażających małp. Już chwilę później przejmujemy kontrolę nad głównym bohaterem i wiejemy tak daleko, jak tylko to możliwe. Wyobraź sobie Usaina Bolta w roli Indiany Jonesa, a będziesz mieć dobre wyobrażenie o tym, o co w Temple Run biega (ekhm…).

Trasa ucieczki usłana jest monetami, które warto zbierać. Będziemy mogli wydać je na zakup usprawnień poprawiających nasze osiągniecia w grze. W przeciwieństwie do innych gier typu freemium, postępy w Temple Run nie wymagają wydawania prawdziwych pieniędzy. To bardzo budujące.

Temple Run jest niezwykle wciągająca. Aż ciężko powstrzymać się przed kolejnym rozpoczęciem ucieczki i pokonywaniem kolejnych wyzwań.

Jutro też wam uciekniemy!

Sterowanie w Temple Run bardzo łatwo opanować. Przechylenie urządzenia pozwala nam przemieszczać się od lewej do prawej strony ścieżki. Natomiast przesunięcia palcem w tych kierunkach pozwolą skręcić w odpowiednią stronę. Przesunięcie palcem w górę sprawi, że bohater przeskoczy nad przepaścią, a przesunięcie w dół umożliwi prześliznąć się pod przeszkodą.

Jak to wygląda?

Grafika 3D w Temple Run - rodem z filmów o przygodach Indiany Jonesa – jest wyśmienita, a aztecka ścieżka dźwiękowa wybornie ją dopełnia. Jedyną wadą Temple Run jest niewielka ilość dostępnych krajobrazów. Miło byłoby uciekać przez inne miejsca niż niekończące się świątynie.

Werdykt

Temple Run to dynamiczna i wciągająca gra zręcznościowa, do której będziesz wracać raz po raz.

Temple Run

Download

Temple Run 1.6.1